Gdzie w Łańcucie lub w okolicy można zrobić oczyszczanie twarzy?

Oczyszczanie twarzy dobrane bezpośrednio do rodzaju cery można wykonać w salonie urody Bette Estetica w Łańcucie. 

Zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniany jest stan skóry twarz, a następnie odpowiednia pielęgnacja.

Biorąc pod uwagę rodzaj oraz potrzeby cery, w naszym gabinecie kosmetycznym w Łańcucie można skorzystać z wielu metod oczyszczania, to m.in. oczyszczanie wodorowe czy peeling kawitacyjny.

Skuteczny sposób na powracający trądzik?

Dla długotrwałego utrzymania zdrowej i zrównoważonej cery twarzy konieczne jest regularne oczyszczanie twarzy. 

Co jeśli pomimo codziennej pielęgnacji rano i wieczorem, krostki na twarzy powracają? 

W sytuacji uporczywego trądziku oraz dla zachowania zdrowego i promiennego wyglądu cery warto zastosować regularne oczyszczanie wodorowe wykonane w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W Łańcucie z takiego dokładnego oczyszczania twarzy można skorzystać w gabinecie urody i modelowania sylwetki Bette Estetica.

Zabieg oczyszczania wodorowego pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną z nadmiernej ilości sebum i wolnych rodników. Kosmetyczka w kilku etapowym zabiegu oczyszczania dokonuje „rewolucji” pielęgnacyjnej na skórze twarzy. Cera po zabiegu jest dotleniona, jej koloryt się wyrównuje, drobne zmarszczki zostają wygładzone a metabolizm skóry zostaje skutecznie pobudzony do pracy.

Oczyszczanie twarzy w Łańcucie, gdzie warto się wybrać?

Stawiając na profesjonalizm, wysoką jakość sprzętu, usług i kosmetyków z wizytą na oczyszczanie twarzy warto wybrać się do salonu urody Bette Estetica w Łańcucie. 

W ofercie zabiegowej znaleźć można m.in. oczyszczanie wodorowe IV oraz VI etapowe.

IV etapowy zabieg oczyszczania wodorowego składa się z:

oczyszczania połączonego z peelingiem kawitacyjnym, infuzją tlenową oraz hydrabrazją- dokładne wtłoczenie składników aktywnych.

VI etapowy zabieg oczyszczania wodorowego to oczyszczanie dodatkowo wzbogacone o sonoforeze oraz fale radiowe.

Jak pozbyć się zaskórników? Jak poprawić wygląd cery?

Czarne kropki na nosie to Twoja codzienna zmora? Zaskórniki, zwane także wągrami to nic innego jak wynik zablokowanych porów. Pojawiają się najczęściej w wrażliwej strefie T – czoło, nos, broda. Problem zaskórników dotyczy skóry w każdym wieku i bez względu na rodzaj cery.

Jednym z skutecznych sposobów na pozbycie się wągrów i poprawę wyglądu cery jest regularne dokładne oczyszczanie skóry twarzy z nadmiernej ilości sebum. W Łańcucie taki zabieg dokładnego oczyszczenia można wykonać w salonie kosmetycznym Bette Estetica. 

Jeśli szukasz pielęgnacji skóry twarzy dobranej indywidualnie do Twoich potrzeb skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z kosmetyczką w Łańcucie. Gabinet urody mieści się w Łańcucie przy ul. T. Kościuszki 95 (budynek siłowni MargoFit, piętro II.)

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego studia!