Gdzie w Rzeszowie lub w okolicy można zrobić oczyszczanie twarzy?

Jeśli indywidualne podejście i profesjonalnie wykonana usługa kosmetyczna jest dla Ciebie ważna to zabieg oczyszczania twarzy warto wykonać w salonie urody Bette Estetica w Łańcucie. 

Każdy zabieg kosmetyczny poprzedzony jest konsultacją, podczas której oceniany jest stan i rodzaj skóry, a w kolejnym kroku proponowane są rozwiązania pielęgnacje. Oczyszczanie wodorowe to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wśród klientek, również tych z Rzeszowa. To przede wszystkim zasługa indywidualnego podejścia do klienta, profesjonalnego sprzętu oraz cenie, która jest warta przejechania drogi z Rzeszowa do Łańcuta.

Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe twarzy w Rzeszowie?

Oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie to koszt wahający się pomiędzy 180 a nawet 300 zł. Podczas gdy ten sam zabieg oczyszczania twarzy w salonie urody Bette Estetica to cena od 160 do 250 zł. Skąd ta różnica cenowa? To proste, za IV etapowy zabieg oczyszczania twarzy zapłacimy mniej niż za oczyszczanie VI etapowe. Na IV etapowy zabieg oczyszczania wodorowego twarzy składa się oczyszczanie wodorem, peeling kawitacyjny, infuzja tlenowa oraz hydrabrazja. 

Natomiast VI etapowy zabieg oczyszczania twarzy wzbogacony jest dodatkowo o sonofereze oraz fale radiowe.

Jaka kosmetyczka w Rzeszowie wykonuje oczyszczanie twarzy?

Zdrowa i promienna cera to uśmiechnięta buzia. Regularne oczyszczanie twarzy pozwala na zachowanie cery w wysokiej kondycji, wolnej od szkodliwych rodników, przebarwień oraz drobnych zmarszczek. Klientki z Rzeszowa co raz częściej decydują się na wykonanie zabiegu oczyszczania twarzy w łańcuckim salonie urody Bette Estetica. 

Gabinet kosmetyczny ma bogatą ofertę zabiegów na twarz, w tym zabiegów oczyszczania twarzy. Tu rodzaj zabiegu dobierany jest indywidualnie pod problemy skórne klientek. Dzięki autostradzie A4 oraz wyremontowanej drodze z Rzeszowa do Łańcuta przejazd np. na zabieg oczyszczania wodorowego jest szybki i bez korków.
Ceny oraz zakres usług wykonywanych w gabinecie kosmetycznym Bette Estetica nie odbiega od poziomu czy jakości zabiegów realizowanych w Rzeszowie. Śmiało można rzec, ze takie zabiegi jak oczyszczanie wodorowe cenowo są wręcz bardzo konkurencyjne do tych realizowanych w Rzeszowie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego studia!